CZERWONY KAPTUREK

Dnia 30.11.2022 r. dzieci z naszego przedszkola wybrały się do SM na przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek”. Celem wycieczki było: kształtowanie wrażliwości estetycznej, wdrażanie do poprawnego zachowania w miejscach publicznych oraz rozbudzanie zainteresowań dzieci teatrem. Wszystkie dzieci co prawda dobrze znają historię małej dziewczynki, która dzielnie przemierza ciemny las, by dostarczyć chorej babci koszyk pełen pyszności, o potem zamiast babci natyka się na strasznego wilka. Jednak podczas spektaklu wszystkie dzieci zaskoczyło humorystyczne wydanie znanej bajki, która wzbogacona została o żywiołowe utwory muzyczne oraz efekty specjalne. Przedstawienie, które oglądały przedszkolaki było roztańczonym i rozśpiewanym widowiskiem, a każdy z nas świetnie się bawił.

Nina Janeczek