ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU

11 listopada 1918 roku był dniem głębokiego wzruszenia i entuzjazmu dla wszystkich Polaków. Tego dnia – po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Jest to ważna data na kartach naszego kalendarza – Święto Niepodległości.
10 listopada 2022 r. w naszym przedszkolu również upamiętniliśmy odzyskanie niepodległości przez Polskę. Z tej okazji przedszkolaki z grupy Żabki przedstawiły program artystyczny, w którym słowem, wierszem i piosenką pokazały jak ważna jest dla nich Ojczyzna oraz, że są dumne, że mieszkają w Polsce i są Polakami. W ten sposób uczciliśmy pamięć tych, którzy poprzez krew i blizny szukali drogi do wolnej Ojczyzny.
Swoją obecnością zaszczycili nas Pani wicedyrektor Beata Romanek oraz Przedstawiciele Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych oraz Rodzice.

Paulina Podleśna, Ilona Kożuch