ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „JAN PAWEŁ II – NASZ PAPIEŻ”

W czwartek 20 października 2022 r w Szkole Podstawowej Nr 4 w Lubartowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XXII Powiatowego Konkursu Plastycznego pt. „Jan Paweł II – Nasz Papież”. Hasło tegorocznej edycji brzmiało:” Święty Jan Paweł II – Orędownik pokoju na świecie”. Myślą przewodnią były słowa Papieża Jana Pawła II: „Napaść na inny naród jest zawsze czynem niemoralnym”. Celem konkursu, oprócz możliwości prezentowania przez dzieci swoich twórczych inspiracji w postaci oryginalnych prac plastycznych, jest również zwrócenie uwagi na ponadczasowe i uniwersalne wartości płynące z nauki Papieża Jana Pawała II.

Z wielką radością informujemy, że w kategorii „Przedszkolaki” nagrody i wyróżnienia zdobyły dzieci z naszego przedszkola:

• PRACA ZBIOROWA GRUPY TYGRYSKI: opiekun K. Dziedzic
  • Urszula Szymak – GRUPA JEŻYKI, opiekun: S. Wojnowska
  • Mateusz Wiśniewski – GRUPA JEŻYKI, opiekun: S. Wojnowska
    Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom serdecznie gratulujemy.

S. Wojnowska