SPEKTAKL „JAK RUMCAJS CYPISKA URATOWAŁ”

Dnia 10.X.2022 roku dzieci z Naszego przedszkola udały się do Spółdzielni Mieszkaniowej na spektakl pt. ”Jak Rumcajs Cypiska uratował” wystawiany przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza. Przypomniana została bajka dzieciństwa wszystkich Rodziców. Nasze Przedszkolaki zostały zabrane na ekscytującą wycieczkę w głąb niesamowitego Rzaholeckiego Lasu. Celem tej wyprawy było odnalezienie Cypiska oraz rozprawienie się ze złem czającym się w głębi tego boru.
Przedstawienie niosło ze sobą bardzo cenne przesłanie stawiające na pierwszym miejscu takie wartość, jak dobroć, sprawiedliwość, lojalność, rodzina oraz poszanowanie godności ludzkiej jak i otaczającej przyrody.    

                                                                                         K. Krasa- Chudek