TYGRYSKI W SALI ZABAW

21 września dzieci z grupy Tygryski z okazji Dnia Przedszkolaka odwiedziły Centrum Nauki i Zabawy Eu – Geniusz. Do sali zabaw maluszki wyruszyły pieszo zabierając ze sobą dobre humory mimo kapryśnej pogody. Doskonały nastrój dopisywał dzieciom już podczas wycieczki. Po przybyciu na miejsce zostały bardzo serdecznie przywitane i zaproszone do wspólnej zabawy. Na początku zabawy wszystkie dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo.
W tym bajecznym miejscu dzieci miały do dyspozycji ogromną konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnię, basen z piłeczkami, samochody, ogromne klocki do układania i wiele innych atrakcji. Wszystkie zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Tygryski miały okazję ćwiczyć umiejętności manipulacyjne i sprawnościowe. Sala zabaw była wymarzonym miejscem dla przedszkolaków, w którym mogły aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie świętować swój dzień.
Była to doskonała okazja do spożytkowania niezamierzonych pokładów swojej energii. Wszyscy doskonale się bawili co widać na zdjęciach. Zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń i emocji, pożegnaliśmy się Eu – Genialnym miejscem i wróciliśmy do przedszkola.
Było super!!

Katarzyna Dziedzic