SÓWKI W SALI ZABAW

19 września Sówki wybrały się do sali zabaw „Eu – Geniusz”. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji takich jak: dwupoziomowy labirynt z przeszkodami, zjeżdżalnie, basen z kulkami, tablica interaktywna oraz wiele kącików zabaw, gdzie każdy przedszkolak znalazł coś dla siebie.
Był to czas nie tylko na rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, ale także okazja do doskonałej zabawy i rozładowania dziecięcej energii, a co najważniejsze – radosnej zabawy.
Godzina szalonej zabawy w tunelach na zjeżdżalni i w basenie z kolorowymi piłkami minęła Sówkom bardzo szybko, a nawet – za szybko. Zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń i emocji, pożegnaliśmy się z tym bajkowym miejscem, gdzie wkrótce ponownie wrócimy.

N. Janeczek