PRZEDSZKOLAKI NA SKRZYŻOWANIU

Początek roku szkolnego, to dobry czas aby wszystkim przedszkolakom przypomnieć o zasadach bezpieczeństwa. W drugim tygodniu września dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 4 wybrały się na edukacyjny spacer na pobliskie skrzyżowania z sygnalizacja świetlną, by poćwiczyć poprawne przechodzenie przez jezdnię. Żabki, Jeżyki, Biedronki, Motylki, Zajączki, Kotki, Króliczki, oraz Sówki obserwowały ruch uliczny pieszych, rowerzystów, samochodów, rozpoznawały napotkane znaki drogowe i poznawały ich znaczenie. Po powrocie do placówki podczas zajęć edukacyjnych dzieci dzieliły się swoja wiedzą i doświadczeniem, utrwalały nowe wiadomości oraz wykonywały różne prace plastyczne związane z bezpieczeństwem na drodze.

Wychowawcy grup

ŻABKI