JEŻYKOWE WAKACJE

Już za chwilę, już za momencik kończymy kolejny rok przedszkolny. Niedługo wyczekane wakacje !!!
My panie pracujące w grupie Jeżyki chcemy pogratulować naszym „kolczastym” przedszkolakom osiągniętych sukcesów i bardzo serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.
Życzymy Wam bezpiecznych, pogodnych, wesołych wakacji, pełnych wrażeń, nowych znajomości, uśmiechu na twarzy. Niech to będzie czas niezapomnianych chwil, interesujących podróży. Wypoczywajcie w promykach letniego słońca i zbierzcie siły na kolejny – ostatni już – rok w przedszkolu.

Czekamy na Wasze wakacyjne pocztówkowe pozdrowienia z miejsc w których wypoczywacie. Prześlijcie je na adres naszego przedszkola: Przedszkole Miejskie nr 4. Ul. Krzywe Koło 28. 21-100 Lubartów. Grupa Jeżyki.
We wrześniu powstanie piękna mapa Waszych wakacyjnych wspomnień:-)

Do zobaczenia we wrześniu…

Panie pracujące w grupie Jeżyki