UROCZYSTE POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA U PSZCZÓŁEK

Tak w przedszkolu było miło,
tyle czasu się tu było.
Dziś żegnamy swe przedszkole,
bo czas myśleć już szkole!

W środę 22 czerwca 2022 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w grupie „Pszczółki”. Na uroczyste zakończenie zostali zaproszeni goście i rodzice naszych absolwentów. Na początku dzieci odtańczyły walca, następnie zachwyciły gości wierszykami, piosenkami i tańcem, którymi ciepło żegnały się z czasami przedszkolnymi. Każde z dzieci zostało nagrodzone oklaskami. Po udanym występie absolwenci otrzymali z rąk Pani dyrektor – dyplomy oraz książki. Rodzice wręczyli upominki przyszłym uczniom. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za piękny występ wszystkim rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola za pomoc i ofiarność, a także poświęcony czas. Na koniec Rodzice zaprosili dzieci słodki poczęstunek. Teraz czas na odpoczynek!

Wszystkim ,,Pszczółkom” życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń. Bezpiecznych radosnych wakacji.

Panie pracujące w grupie Pszczółki