POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA U MISIÓW

Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły. Był to dla nas niezwykły i niezapomniany czas, a dzisiejszy dzień obfitował we wspomnienia.
Podczas uroczystości przedszkolaki z grupy Misie wierszem, piosenką i tańcem podziękowały wszystkim Pracownikom za wspólnie spędzony czas w przedszkolu, dobre serce, troskę i zaangażowanie podczas przekazywanej wiedzy oraz rozwijania umiejętności. Za swój piękny występ wszyscy otrzymali zasłużone, gromkie brawa. Po części artystycznej Pani dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła dalszych sukcesów w szkole. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez Rodziców za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom.
Na zakończenie absolwenci z grupy Misie otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki.

Pożegnania bywają trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnicę przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i z uśmiechem na ustach, życzymy Wam DRODZY ABSOLWENCI NASZEGO PRZEDSZKOLA POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

Panie pracujące w grupie Misie