KRÓLICZKI W „BAJCE Z ŻYCZENIAMI DLA MAMY I TATY”

„Święto Rodziny” to wyjątkowy czas nie tylko dla dzieci, lecz również dla Rodziców. To czas pełen wzruszeń i porywu serca, zwłaszcza, gdy widzi się swoje dziecko w charakterze aktora, który ukazuje swoją miłość odbiorcy.
Dnia 7 czerwca dzieci z grupy Króliczki wystąpiły dla swoich ukochanych Rodziców,  zapraszając  ich  do bajki pełnej życzeń dla Mamy i Taty. Podczas uroczystości przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty aktorskie, wokalne i recytatorskie będące wyrazem  miłość i wdzięczności za matczyną oraz ojcowska dobroć i serce , co dzięki nim bije. Naszą uroczystość swoją obecnością zaszczyciła Pani dyrektor Iwona Kożuchowska i Pani wicedyrektor Beata Guz. Spotkanie zakończyło się wręczeniem staranie wykonanych przez dzieci upominków a także wspólną fotografią. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za piękne stroje i życzymy dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem, aby spełniły się  wszystkie marzenia.

M. Karczmarz