ŚWIĘTO RODZINY U WRÓBELKÓW

to będziemy się starali,
pięknie dla Was wystąpimy
zaśpiewamy, zatańczymy.
By za trud, za wychowanie
złożyć Wam podziękowanie.

Takimi słowami Wróbelki powitały swoje Mamusie i Tatusiów w przedszkolu z okazji ŚWIĘTA RODZINY. Oprócz laurek i upominków dzieci postanowiły dać rodzicom coś niezwykłego – radość, uśmiech i niezapomniane wrażenia ze wspólnie spędzonego czasu. Naszą uroczystość swoją obecnością zaszczyciła Pani dyrektor Iwona Kożuchowska i Pani wicedyrektor Beata Guz.
W pierwszej części występu Wróbelki zaprezentowały DZIEŃ Z ŻYCIA ŁĄKI, była to improwizacja ruchowa do muzyki poważnej. Dzięki pięknym strojom dzieci zaprezentowały mieszkańców łąki w całej okazałości. Następnie poprzez wiersze piosenki i tańce Wróbelki wyśpiewały i wypowiedziały swoje życzenia dla rodziców podkreślając jak ważna dla nich jest rodzina. Rodzice oprócz gromkich braw nagrodzili pociechy słodkim poczęstunkiem. Spotkanie zakończyło się wspólną fotografią

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za piękne stroje i życzymy aby spełniły się wszystkie dziecięce życzenia.

M. Misiak, M. Korzan