JEŻYKI ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ DZIECKA W I LO W LUBARTOWIE

Dnia 3 czerwca 2022 r przedszkolaki z grupy Jeżyki, miały niecodzienną okazję odwiedzić nieco starszych już rówieśników w I Liceum Ogólnokształcącym w Lubartowie. Szkolny Klub Wolontariusza działający przy Zespole Szkół nr 2, zorganizował dla dzieci niesamowitą atrakcję a zarazem niespodziankę w postaci gier i zabaw ruchowych na szkolnym boisku, by móc wspólnie świętować niedawno obchodzony Dzień Dziecka.

Na początku Pan Zbigniew Sajda – Dyrektor placówki -przywitał wszystkie dzieci bardzo serdecznie, życząc miłej zabawy. Następnie wolontariusze zaproponowali przedszkolakom szereg ciekawych i kreatywnych zabaw. W kalamburach Jeżyki okazały się mistrzami, zgadując każde pokazywane za pomocą gestów hasło. „Łatwizną” okazały się „butelkowe kręgle”, a celne strzały do bramki nie były dla przedszkolaków żadną trudnością. Wielką frajdą okazał się tor przeszkód, na którym dzieci wykazały się dużą sprawnością fizyczną i szybkością.

Bardzo dziękujemy młodzieży z Szkolnego Klubu Wolontariatu  Zespołu Szkół Nr 2 w Lubartowie za profesjonalne przygotowanie atrakcji dla przedszkolaków, zaangażowanie w pomoc nad opieką w trakcie  zabaw. To dzięki Wam dzieci przeżyły ten dzień naprawdę wyjątkowo, czego dowodem był uśmiech na twarzach małych uczestników.

Dzień pełen wrażeń, szybko dobiegł końca ale wspomnienia pozostaną na długo…
Zapraszamy do fotorelacji.

S. Wojnowska