DZIEŃ RODZINY U ŻABEK

Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z okazji Dnia Rodziny do naszego przedszkola zostali zaproszeni rodzice, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w uroczystości z okazji ich święta.
W dniu 31 maja dzieci z grupy Żabki wystąpiły dla swoich ukochanych rodziców. Przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców do „Krainy Bajek”. Przedstawiając bajkę pt.” Brzydkie Kaczątko”. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały inscenizację bajki jak również piosenki, wiersze, tańce i grę na instrumentach. Na koniec dzieci wręczyły swoim rodzicom drobne upominki. Ta uroczystość była okazją integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłość rodzicom przez swoje pociechy.

Paulina Podleśna, Małgorzata Szczygieł