DZIEŃ RODZINY U TYGRYSKÓW

Dzisiaj święto Taty, Mamy,
sto buziaków więc Wam damy,
sto uśmiechów, sto serduszek,
sto uścisków i kwiatuszek…

27 maja 2022r. w grupie ,,Tygryski’’ odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Wśród gości, którzy zostali zaproszeni na to wyjątkowe spotkanie byli oczywiście kochani rodzice naszych maluchów, Pani Dyrektor Iwona Kożuchowska, Pani Wicedyrektor Beata Guz oraz Pani Małgorzata Misiak – wychowawca dzieci z grupy ,,Wróbelki’’. Tygryski ofiarowały swoim zaproszonym gościom kolorowy program artystyczny. Dziewczynki w tęczowych spódniczkach i chłopcy ,,pod krawatem’’ prezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Rodzice w ogromnym skupieniu i wzruszeniu  słuchali życzeń i podziwiali przedstawienie w wykonaniu swoich pociech. Niejedna łezka pojawiła się w rodzicielskim oku. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych dla Mamy i Taty upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości.

K. Dziedzic, S. Wolińska