JEŻYKOWE WARSZTATY Z EARLY STAGE

W środę 25 maja przedszkolaki z grupy JEŻYKI odwiedziły szkołę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage w Lubartowie. Zajęcia były oparte na autorskich materiałach – naszej kursowej piosence o zdrowym jedzeniu The Village Fair.

Early Stage to lokalna szkoła języka angielskiego specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzieży w wieku 3-19 lat. Główna siedziba szkoły mieści się naprzeciwko naszego przedszkola przy ul. Mickiewicza 3-5. Zajęcia języka angielskiego prowadzone są w oparciu o 10 supermocy, czyli metodę, która integruje wszystkie zmysły, pobudza wyobraźnię i pamięć, co pozwala na skuteczne przyswajanie wiedzy, w zgodzie z indywidualnym rozwojem dzieci. Szkoła otrzymała liczne nagrody za innowacyjność w nauczaniu języka obcego (m.in. nagrodę European Language Label).

Osoby zainteresowane zapraszamy na zajęcia pokazowe, które odbędą się 22 czerwca o godzinie 17.00 w naszej siedzibie przy ulicy Mickiewicza 3-5.

Zapisu dokonają Państwo pod numerem 504 088 698 lub stronę internetową https://earlystage.pl/pl/zapisy/lubartow/nowy Ilość miejsc ograniczona.