WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE „A JAK TY BYŚ TO WIDZIAŁ…”

W minionych dniach miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „A jak Ty byś to widziałTwórczość Marii Konopnickiej oczami dzieci” organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. A. Mickiewicza w Lubartowie. Celem przedsięwzięcia było upowszechnianie czytelnictwa, propagowanie twórczości poetki, której 180 – tą rocznicę urodzin obchodzimy w bieżącym roku. Dzieci z naszego przedszkola bardzo aktywnie włączyły się do uczestnictwa w konkursie, wykonując bardzo dużą ilość ciekawych i kolorowych prac plastycznych. Dziś tj. 20.05.2022 r. nastąpiło wręczenie przez pracowników biblioteki nagród książkowych oraz dyplomów wyróżnionym przedszkolakom oraz drobne upominki dla pozostałych uczestników.

OSOBY WYRÓŻNIONE W KONKURSIE:
1. Zuzanna Kwiatkowska – grupa Pszczółki
2. Kornelia Musiał – grupa Zajączki
3. Weronika Wadowska – grupa Jeżyki
4. Mateusz Wiśniewski – grupa Jeżyki
5. Zofia Filipowicz – grupa Jeżyki

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów !!!

S. Wojnowska