PRZEGLĄD WIERSZY Z CASPREM – ODKRYWAMY DZIECIĘCE TALENTY.

W dniu 20.05.2022r. dwoje dzieci z naszego przedszkola brało udział w PRZEGLĄDZIE WIERSZA Z CASPREM. Organizatorem było Przedszkole Prywatne Casper. Tematem – ,,Polska nasz kraj – od morza aż do Tatr”.
Uczestnikami były dzieci uczęszczające do przedszkoli w Lubartowie i okolicy.
Recytowane przez najmłodszych wiersze opiewały piękno naszego kraju, historię i bogactwo symboli narodowych.
Kunszt aktorski uczestników: intonacja głosu, płynność i wyrazistość mowy, tempo – czyli odpowiednia interpretacja recytowanych wierszy- wzbudzał wielkie zainteresowanie słuchaczy.
Przedszkole Miejskie Nr 4 w Lubartowie reprezentowały: Julia z grupy Zajączki z wierszem Stanisława Kraszewskiego pt. ,,Polskie krajobrazy” i Zosia z grupy Misie recytując wiersz autorstwa pani Ilony pt. ,,Lubartów- moje miasteczko”.
Prezentowane przez dziewczynki utwory opisywały piękno naszej Małej Ojczyzny- Lubartowa oraz różnorodność i bogactwo polskich krajobrazów.
Poziom wszystkich recytowanych wierszy był bardzo wysoki. Dzieci wykazały się dużym talentem aktorskim. Brawo! Gratuluję uczestnikom wspaniałych prezentacji na scenie i życzę dalszych sukcesów w kolejnych latach.

Małgorzata Krupa
wychowawca grupy Zajączki