WARSZTATY EKOLOGICZNE Z EARLY STAGE

W środę 18 kwietnia przedszkolaki z grupy Misie odwiedziły szkołę języka angielskiego Early Stage w Lubartowie. Zajęcia były oparte na autorskich materiałach – piosence z międzynarodowego projektu Think Earth. W rytm fantastycznej angielskiej piosenki „In my kitchen there’s a bin” dzieci uczyły się jak pomagać naszej planecie w codziennym życiu. Zachęcamy do śpiewania i oglądania teledysku do piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=0xhg61gVLBY.

Early Stage to lokalna szkoła języka angielskiego specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego dzieci i młodzież w wieku 3-19 lat. Główna siedziba szkoły mieści się naprzeciwko naszego przedszkola przy ul. Mickiewicza 3-5. Zajęcia języka angielskiego prowadzone są w oparciu o 10 supermocy, czyli metodę, która integruje wszystkie zmysły, pobudza wyobraźnię i pamięć, co pozwala na skuteczne przyswajanie wiedzy, w zgodzie z indywidualnym rozwojem dzieci. Szkoła otrzymała liczne nagrody za innowacyjność w nauczaniu języka obcego (m.in. nagrodę European Language Label).

Osoby zainteresowane organizatorzy zapraszają na zajęcia pokazowe, które odbędą się 22 czerwca o godzinie 17.00 w siedzibie przy ulicy Mickiewicza 3-5. Zapisu można dokonać pod numerem 504 088 698 lub stronę internetową https://earlystage.pl/pl/zapisy/lubartow/nowy
Ilość miejsc ograniczona.