SPEKTAKL „PIĘKNA I BESTIA”

Piękna i Bestia” to tytuł spektaklu, który dziś tj. 11.05.2022 r. miały możliwość oglądać przedszkolaki z naszego przedszkola w Spółdzielni Mieszkaniowej. Baśń w wykonaniu profesjonalnych aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia, podziwiały grupy: Żabki, Jeże, Zajączki, Misie oraz Pszczółki.

Ciekawa choreografia, gra aktorów, piękne stroje i piosenki sprawiły, że dzieci z dużym zaciekawieniem oglądały spektakl. Wszystkich urzekła historia Belli i księcia zamienionego w straszną Bestię oraz uświadomiła, że nie liczy się wygląd zewnętrzny tylko dobre serce, bo „najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Bajka dostarczyła wszystkim zebranym na widowni niezapomnianych wrażeń i wzruszeń.

S. Wojnowska

JEŻYKI