ŚWIĄTECZNIE U MISIÓW

Święta Wielkanocne są czasem wiary, nadziei i miłości.
Jest to radosny czas, który kojarzy się z wiosną, pisankami, zajączkami, wielkanocnymi koszyczkami i… przedświątecznymi przygotowaniami.
W tym tygodnia w grupie Misie z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowywaliśmy się do świąt m.in.: przypominamy sobie zwyczaje i tradycje świąteczne, przeliczaliśmy pisanki, nakrywaliśmy do świątecznego stołu, odczytywaliśmy jakie potrawy znajdą się na świątecznym stole oraz rozwijaliśmy twórczość podczas tworzenia szczęśliwego zakończenia bajki o jajku „Humpty’m Dumpty’m”. Nie zabrakło również świątecznej piosenki i wierszyka. Największą radość przedszkolaków wzbudziły warsztaty kulinarne „Wielkanocne babeczki”, podczas których dzieci samodzielnie przygotowywały niezbędne składniki, miksowały ciasto, nakładały je do foremek oraz dekorowały babeczki.

Wszystkim Rodzicom
życzymy pogodnych, zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych
pełnych miłości i rodzinnego ciepła.

Panie pracujące w grupie Misie