KAŻDY PRZEDSZKOLAK CI POWIE, ŻE RUCH TO ZDROWIE!

Zabawy ruchowe są niewątpliwie jedną z ważniejszych form aktywności dzieci w naszym przedszkolu. Dokładamy wszelakich starań, aby ćwiczenia gimnastyczne dla naszych przedszkolaków były atrakcyjne, ciekawe i satysfakcjonujące, ale przede wszystkim, żeby spełniały swój podstawowy cel tzn. rozwijały sprawność fizyczną dzieci.
Przedszkolaki z grupy Misie bardzo lubią ćwiczenia gimnastyczne i z wielkim entuzjazmem oraz zaangażowaniem uczestniczą w różnego rodzaju zabawach proponowanych przez nauczyciela.

Ilona Kożuch
ROZGRZEWKA NA DOBRY POCZĄTEK

ĆWICZENIA Z SZARFAMI

ĆWICZENIA SENSORYCZNE

ĆWICZENIA Z WORECZKAMI

ĆWICZENIA RÓWNOWAŻNE

ĆWICZENIA Z PIŁKAMI

ĆWICZENIA Z LASKAMI

ĆWICZENIA Z KRĄŻKAMI

ĆWICZENIA SKOCZNE

ZABAWY ORGANIZACYJNO – PORZĄDKOWE