BAL KARNAWAŁOWY U JEŻYKÓW

W karnawale czas na bale
Zatem bawmy się
wspaniale
Szykuj buty i kreacje
Będą tańce i atrakcje

Bal Karnawałowy to bardzo ważne wydarzenie dla przedszkolaków, dlatego już od samego rana dnia 9 lutego 2022 r panował iście karnawałowy nastrój. W wczesnych godzinach porannych do naszej jeżykowej, pięknie przystrojonej sali zawitały postacie z bajek: księżniczki i królewny, rycerze, Batmani, nie zabrakło również aniołków, czarownic, a porządku pilnował pan detektyw.
Zaraz po śniadaniu rozpoczęliśmy bal karnawałowy. Wychowawcy dołożyli wszelkich starań, by tego dnia sala balowa – za sprawą wyjątkowych dekoracji w postaci balonów, serpentyn, ozdobnych kurtyn – wprowadziła Jeżyki w wesoły nastrój zachęcający do wspólnej zabawy. Tego dnia wszystkie buzie w przedszkolu były uśmiechnięte. Bal dostarczył wszystkim wiele radości.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za włączenie się w organizację balu i dostarczenie pysznych przekąsek.

Kolejny bal już za rok…

S. Wojnowska, G. Szewczyk