BAL KARNAWAŁOWY 2022

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,
JAK CO ROKU W KARNAWALE…

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, a ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, na które przedszkolaki wyczekują od wielu tygodni. Karnawałowy bal przebierańców, mimo pandemii, odbył się również 9 lutego 2022 r w naszym przedszkolu. By ograniczyć ryzyko każda z grup bawiła się w swojej sali.
Tego dnia od samego już rana w przedszkolu można spotkać było wróżki, królewny, piratów, rycerzy, policjantów, detektywów, strażaków,  Spidermena, Batmana i wiele, wiele innych ciekawych postaci z bajek, baśni, świata magii i przedstawicieli wymarzonych profesji.

Wystrój sal przedszkolnych przypominał wielką salę balową, na której dominowały kolorowe światełka, serpentyny, niezliczona ilość balonów. Wszystko to, wprowadzało dzieci w radosny nastrój i jednocześnie zachęcało do wesołej, spontanicznej zabawy. Wychowawcy grup dołożyli wszelkich starań, by ten dzień dominował w liczne konkursy, zagadki, zadania, konkurencje, zabawy muzyczne.
W czasie przerw w tańcach dzieci miały możliwość słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez Rodziców w poszczególnych grupach. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i rock and roll’a.

To był fantastyczny dzień obfity nie tylko w kolorowe przebrania, ale także radość, szczęście i wspaniałą zabawę. Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz indywidualnych.

Dziękujemy przedstawicielom Rady Rodziców za zakup balonów, które udekorowały wszystkie sale przedszkolne.

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom naszych przedszkolaków za przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci.

Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły – czego dowodem są galerie zdjęć w zakładkach poszczególnych grup. Zapraszamy do oglądania.

S. Wojnowska