DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE KRÓLICZKI

„Dzień dobry , dzień dobry Babcie dziś witamy
Dzień dobry , dzień dobry pięknie pozdrawiamy .
W dniu święta  Babci, ładnie zatańczymy
Uśmiechem , wierszykiem Babcie pozdrowimy .
Dzień dobry , dzień dobry Dziadków dziś witamy
Dzień dobry , dzień dobry , dobry humor mamy .
W dniu święta Dziadzia, ładnie zaśpiewamy
Wesołą piosenką dziadziów  powitamy .

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. To oni dają dziecku poczucie, że jest najważniejsze na świecie, poświęcają mu dużo uwagi, chętnie się z nim bawią, kupują zabawki ale przede wszystkim wchodzą w role, których dzieci od nich oczekują. „Króliczki” chcąc podziękować Babciom i Dziadkom za wszystko co dla nich robią, z okazji ich niedawno obchodzonego święta przygotowały niespodziankę w postaci wierszy, piosenek i układów tanecznych. Mamy nadzieję, że aktorzy swoim występem dostarczyli swoim Babciom i Dziadkom dużo radości oraz miłych wzruszeń.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków.
Bardzo dziękujemy rodzicom Oliwiera za nagranie oraz udostępnienie uroczystości członkom rodziny naszych przedszkolaków.

Marzena Karczmarz