DZIEŃ BABCI I DZIADZIA U ZAJĄCZKÓW

Babcia i Dziadzio zajmują szczególne miejsce w naszym życiu. Często wspominamy minione lata, odwiedzamy babcie i dziadzia. Jesteśmy im wdzięczni za piękne wspomnienia. Ale nasi dziadkowie też mają wiele, wiele miłych wspomnień.
Z okazji Dnia Babci i Dziadzia – dzieci z grupy Zajączki przygotowały przedstawienie słowno-muzyczne. Poprzez wiersze, piosenki, tańce i odgrywane scenki przypomniały jak to się stało, że babcia z dziadziem się poznali.
Były dawne piosenki: ,,Orkiestry dęte”, ,,Nie bądź taki szybki Bill”, ,,Nigdzie nie znajdziesz takiego jak ja”, ,,Przetańczyć z Tobą chcę całą noc”, ale i współczesne ,,Oczy zielone”, piosenki śpiewane z towarzyszeniem gry na instrumentach perkusyjnych i układ taneczny. Dzieci zatańczyły również Polkę i Krakowiaka. Były wiersze mówiące o wdzięczności, miłości i szacunku dla babci i dziadzia, śmieszne wierszyki z zapytaniem, czy poznali się w internecie. Mamy nadzieję, że mali aktorzy dostarczyli swoim babciom i dziadziom dużo radości, miłych i ciepłych wzruszeń, dobrych wspomnień.
Z powodu trwania epidemii przedszkolaki zaprezentowały się przed kamerą, a dziadkowie mogli ich oglądać na ekranie, w zaciszu własnego domu.
Wszystkim Babciom i Dziadziom mówimy wspólnie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !
Dziękujemy rodzicom Kajtka za nagranie uroczystości.

Panie pracujące w grupie Zajączki