PODSUMOWANIE KONKURSU CHARYTATYWNEGO „ILE WAŻY ŚW. MIKOŁAJ”

Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie już po raz kolejny dołączyło do ogólnopolskiego konkursu charytatywnego „Ile waży św. Mikołaj”, który zakończył się 31.01.2022 r. Konkurs polegał na zebraniu bilonu o jak największej wadze. Celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Bardzo się cieszymy, że do udziału w tej akcji tak ochoczo zaangażowały się wszystkie grupy z naszego przedszkola, ponieważ pomaganie innym, słabszym, uboższym, potrzebującym pomocy wykształca empatię oraz uczy dzieci zaangażowania się w działania charytatywne i społeczne. Serdecznie dziękujemy naszym przedszkolakom oraz rodzicom za okazane serce i za każdy wpłacony grosz. Dzięki Waszemu wsparciu udało nam się zebrać aż 46 kg. bilonu, o łącznej wartości 661 zł 79 gr. Pieniądze już zostały przekazane Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

M. Szczygieł, K. Dziedzic