DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE TYGRYSKI

Babcia z Dziadkiem, wiecie wszyscy
Bardzo, bardzo są nam bliscy,
Kocham dziadków najgoręcej
Całym moim małym sercem..!

28 stycznia 2022 r.,  przedszkolaki z grupy ,, Tygryski ‘’ wystąpiły w uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Już od samego rana dzieci wyczekiwały i nie mogły się doczekać pierwszego, ,,poważnego’’ występu przed obiektem kamery i aparatu. Właśnie w taki sposób Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.
,,Tygryski’’ pod czujnym okiem swoich Pań zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed kamerą. Okazały w ten sposób swoim Dziadkom szacunek, miłość za okazaną im cierpliwość i zrozumienie. Była to naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.

To było wyjątkowe wystąpienie, pełne uśmiechu, radości i dumy. Zapewne szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków, które mogły oglądać film z tego szczególnego dnia, były wyrazem tego , jak ważne są spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Przedszkolaki na ten dzień przygotowały piękne upominki, które zabrały ze sobą do domu by móc je wręczyć swoim kochanym Dziadkom.

K. Dziedzic, S. Wolińska