PSZCZÓŁKI W LOK-U

Dzieci z grupy Pszczółki skorzystały z projektu „Taneczna Szkoła”. W dniu 29.01.2022 odwiedziły Lubartowski Ośrodek Kultury. Swoją zabawę rozpoczęły od zwiedzania Muzeum Kina Lewart. Wysłuchały opowieści pani Ewy Wojciechewicz na temat historii, mogły zobaczyć stary projektor, oryginalne taśmy filmowe, fotografie i plakaty.
Pani Ewa zaprosiła też przedszkolaków na salę baletową, gdzie mali tancerze przy dźwiękach muzyki chętnie naśladowali taneczne kroki instruktorki.
Na koniec wszyscy zostali zaproszeni do zabawy na salce urodzinowej, gdzie każdy znalazł dla siebie atrakcyjne zajęcia. Dużym zainteresowaniem cieszyła się gra zręcznościowa ,,Piłkarzyki”. Inni mogli ćwiczyć swoją zręczność rzucaniem lotkami do celu. Niektórzy grali w klasy, przymierzali maski. Część dzieci bawiła się w domkach lub skakała na piłkach.

Dziękujemy Pani Ewie za bardzo ciekawe zajęcia.

Sylwia Wolińska, Elżbieta Zmysłowska