LAMPION DLA BABCI I DZIADKA

Lampiony za słoika, to ciekawy pomysł na dekoracje, ozdoby i drobne, oryginalne prezenty dla bliskich osób. Wykonanie nie  jest łatwe ale przyjemne, a efekt końcowy bardzo ciekawy. Z taką pracą doskonale poradziły sobie dzieci z grupy „Króliczki”, wykorzystując do tego celu słoiczek, klej , sztuczny śnieg oraz brokat i wstążkę . Prace zostały wykonane w ramach  realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Kreatywne Dziecko Kreatywny Przedszkolak – zadanie styczniowe- „Lampion dla Babci i Dziadka”.

Innym kreatywnym pomysłem Króliczków na niespodziankę dla kochanych Dziadków okazał się pomysł wykonania kolorowych obrazków z użyciem laryngologicznych patyczków.

Mamy nadzieję, że te piękne upominki sprawią, że u każdej Babci i Dziadziusia pojawi się  szeroki uśmiech.

Marzena Karczmarz, Elżbieta Bystrzycka