JEŻYKI W XXIII POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „WIGILIJNE OPOWIEŚCI”

W dniu 17 grudnia 2021 r w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XXIII edycji powiatowego konkursu plastycznego i literackiego pt. „Wigilijne opowieści”. Celem konkursu było wychowanie w duchu szacunku do wartości chrześcijańskich, narodowych i rodzinnych oraz utrwalanie i przechowywanie ponadczasowych tradycji kulturowych. Prace oceniało jury w składzie: Adriana Iwan – artysta plastyk oraz Agnieszka Karpińska – animator kultury, instruktor Lubartowskiego Ośrodka.
Przedszkolaki z grupy „Jeżyki” bardzo aktywnie włączyły się w udział w konkursie i wykonały 10 prac plastycznych oraz 3 szopki w kategorii rodzinnej.

Jury postanowiło nagrodzić główną nagrodą jedną pracę i wyróżnić aż pięć prac naszych zdolnych przedszkolaków. Pamiątkowe dyplomy i nagrody otrzymali:

– 1 NAGRODA Szymon Sztejnbis;

WYRÓŻNIENIA:
–  Weronika Wadowska;
–  Tymoteusz Steć;
– Mateusz Wiśniewski
– Maria Kwiatkowska  – kategoria szopka rodzinna
– Zofia Filipowicz – kategoria szopka rodzinna.

Bardzo gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Wszystkim zaś uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział w konkursie i wykonanie bardzo kreatywnych i pomysłowych prac.

S. Wojnowska