JEŻYKI W KONKURSIE PLASTYCZNYM – SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, na początku grudnia w naszym przedszkolu zorganizowany został konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców, pod nazwą „Szopka Bożonarodzeniowa”. Dnia 16.12.2021 odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Celem przedsięwzięcia było przede wszystkim rozwijanie wyobraźni plastycznej dzieci, kształtowanie tradycji związanych z obchodami Świąt Bożego Narodzenia oraz czerpanie radości z efektów własnych działań twórczych. Dla Rodziców to też doskonały czas, aby zatrzymać się na chwilę i wspólnie z pociechą cieszyć się wspólnie spędzonym czasem

Bardzo się cieszymy, że w grupie Jeżyki konkurs spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Przedszkolaki wspólnie z Rodzicami wykonali  24 bardzo ciekawych i pomysłowych prac z przeróżnych materiałów. W każdej widać ogrom pracy i zaangażowania.

Jury było zachwycone i stanęło przed trudnym zadaniem wyboru najpiękniejszej szopki. Nagrodzono wszystkie dzieci biorące udział w konkursie oraz wyróżniono dwie prace: Mateusza Wiśniewskiego oraz Szymona Sztejnbisa.

Wyróżnione szopki można obejrzeć w holu przedszkola a pozostałe prace w salach danych grup. Stanowią one piękny akcent świątecznego wystroju przedszkola.

S. Wojnowska