KONKURS PLASTYCZNY „POCZTÓWKA Z MOJEGO MIASTA LUBARTOWA”

Dnia 18 listopada 2021 r. w naszym przedszkolu, rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Pocztówka z mojego miasta Lubartowa”, który miał na celu zachęcenie dzieci do czynnego udziału w tegorocznych obchodach Imienin Miasta Lubartowa, jak również popularyzowanie miejsc będących wizytówką naszego miasta, pobudzanie kreatywności poprzez łączenie wyobraźni plastycznej dzieci z wiedzą na temat Lubartowa, jego historii, architektury i otaczającej przyrody. Zadaniem głównym konkursu było zaprojektowanie pocztówki przedstawiającej elementy związane z naszą miejscowością: krajobraz, zabytki, obiekty, znane osoby.

W konkursie wzięło udział 48 ciekawych, pomysłowych i twórczych prac z wszystkich grup przedszkolnych naszego przedszkola, które oceniło jury w składzie pani Dyrektor Iwona Kożuchowska oraz pani Małgorzata Wronowska reprezentująca pracownię plastyczną „Art Chata”.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody.
Przyznano następujące wyróżnienia:

Grupa Tygryski:
1. Robert Budzki
2. Antoni Praczyk
opiekun: Katarzyna Dziedzic

Grupa Wróbelki:
1. Maja Szymak
2. Wojciech Dziedzic
opiekun: Małgorzata Misiak, Magdalena Korzan

Grupa Kotki:
1. Emilia Lesiuk
2. Magdalena Osipiuk
opiekun: Wioletta Redmerska

Grupa Króliczki:
1. Sara Czakon
2. Hanna Jurecka
opiekun: Marzena Karczmarz

Grupa Sówki:
1. Antonina Wolska
2. Kajetan Skrzypiec
opiekun: Nina Janeczek

Grupa Biedronki:
1. Nina Pszczoła
2. Anastazja Szlachta
opiekun: Karolina Krasa-Chudek

Grupa Motylki:
1. Iga Kosowska
2. Nikodem Szypulski
opiekun: Beata Romanek

Grupa Żabki:
1. Maja Grzeszczak
2. Maciej Szczygieł
opiekun: Paulina Podleśna

Grupa Jeżyki:
1. Maja Koc
2. Weronika Wadowska
opiekun: Sylwia Wojnowska

Grupa Zajączki:
1. Julian Gajewski
2. Kajetan Zdunek
opiekun: Małgorzata Krupa, Emilia Truszkowska

Grupa Pszczółki:
1. Małgorzata Kossak
2. Zofia Muzyka
opiekun: Elżbieta Zmysłowska

Grupa Misie:
1. Amelia Szewczyk
2. Karol Lisek
opiekun: Grażyna Szymona

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

ORGANIZATORZY KONKURSU:
G. Szymona. S. Wojnowska