PRZEDSZKOLAKI W AKCJI „SZKOŁA DO HYMNU”

Dnia 10 listopada 2021 Przedszkole Miejskie Nr 4 w Lubartowie wzięło udział w Ogólnopolskiej Akcji „Szkoła do Hymnu”. Jest to akcja ogłoszona przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, polegająca na odśpiewaniu hymnu państwowego w dzień poprzedzający Narodowe Święto Niepodległości.

Dokładnie o symbolicznej godzinie 11:11 wszystkie przedszkolak naszego przedszkola wraz z wychowawcami uroczyście odśpiewali w swoich grupach hymn narodowy „Mazurka Dąbrowskiego”.  Dzieci pamiętały tego dnia o uroczystym ubiorze, prawidłowej postawie podczas śpiewu. Udział w akcji jest jednym z wielu działań podejmowanym w naszym przedszkolu, mającym na celu kształtowanie wśród wychowanków postawy patriotycznej, poczucia świadomości narodowej.

GRUPA KOTKI

KOTKI