PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA U KRÓLICZKÓW

W dniu 3  listopada 2021 r w Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Lubartowie w grupie „Króliczki” odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Jest  to ważna uroczystość przedszkolna dla wszystkich przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas  pobytu w przedszkolu. Przekonały wszystkich o tym, że zasługują na miano przedszkolaka. Pięknie zaprezentowały się w recytacji i śpiewie oraz tańcu. Śmiało można powiedzieć, że wszyscy spisali się na szóstkę.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przyrzeczenia oraz akt Pasowania przez Panią dyrektor Iwonę Kożuchowską, która czerwoną kredką oficjalnie mianowała każdego na przedszkolaka. Maluchy przyrzekły być wzorowymi przedszkolakami i dobrymi kolegami, nie grymasić i nie szlochać oraz swoje panie kochać. Na  zakończenie  Króliczki z wielką dumą wypowiedziały słowa:

„Już nie bobaski i niemowlaczki,
ale dzieciaki z wesołej paczki.
Od dziś jesteśmy przedszkolakami!
Prosimy pięknie, świętujcie z nami!”

Wszystkim przedszkolakom życzymy, aby nowy rozdział w ich życiu przyniósł im wiele radości, samych pogodnych chwil wypełnionych uśmiechem i zabawą. Dziękujemy zaproszonym Gościom za uczestnictwo w tak ważnym dla nas dniu.

Marzena Karczmarz