DARY JESIENI – WYSTAWA PRZYGOTOWANA PRZEZ GRUPĘ WRÓBELKI I MOTYLKI

Lato się skończyło, dni są coraz krótsze, wieczory i ranki chłodniejsze, już pachnie suchymi liśćmi, które ścielą się w kolorowe dywany i szeleszczą pod nogami. Co prawda szkoda lata, lecz przecież jesień może być piękna! Korzystajmy z jej uroków i cieszmy oczy  jej przepięknymi barwami. Jesień to również czas zbiorów – pysznych owoców i warzyw jest pod dostatkiem.

Niezwykłe kolory jesieni otaczają nas wszędzie: w parkach, na skwerkach, na ulicach i za oknami. Jesienne spacery po parku lub lesie są nie tylko frajdą, ale mogą też być niezwykle owocne.  Przyniesione z wypraw skarby – wielobarwne liście,  lśniące brązowe kasztany, żołędzie, szyszki, owoce głogu i czerwonej jarzębiny… dary jesieni przydadzą się wszystkim. W domu można z nich wyczarowywać cuda. Tak też się stało w naszym przedszkolu dzieci z grupy Wróbelki i Motylki wraz z rodzicami wykorzystały owe dary  w celu stworzenia wystawy jesiennej w naszym holu pt: „DARY JESIENI”.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za zaangażowanie się . Mamy nadzieję, że miło spędziliście Państwo czas ze swoim dzieckiem, wszyscy inni mogą podziwiać kreatywność naszych dzieci i rodziców.

                                                    M. Misiak, M. Korzan, B. Romanek