POWITANIE JESIENI

„Jestem pani kolorowa, żółta i pomarańczowa.
Mam na sobie różne znaki, czy wy znacie mnie dzieciaki?
Już się kończy miesiąc wrzesień, więc ja jestem Pani Jesień….’’

          Tymi słowami w czwartkowy poranek – 23.09.2021 r. – przywitała się z dziećmi  Pani Jesień z Gospodynią. Nowa pora roku wraz ze sprzyjającą aurą przyniosła nam jesienne dary w postaci kasztanów, żołędzi, jarzębiny, szyszek, kolorowych liści i wielu niespodzianek.

          Uroczystość ,,Powitania Jesieni’’ odbyła się w przedszkolnym ogrodzie , gdzie zebrano dzieci z dwóch budynków, aby móc miło spędzić wspólnie czas . Pani Jesień sprawiła dzieciom super niespodziankę w postaci Pana Wodzireja, który świetnie bawił się z dziećmi przy skocznej muzyce. Doskonale dobrany repertuar muzyczny zagrzewał dzieci do tańca i wspólnych zabaw. Dużą atrakcją były bańki mydlane, które wraz w powiewem jesiennego wiatru unosiły się nad głowami roześmianych przedszkolaków.

Kolejną atrakcją tego dnia były pieczone ziemniaki z ogniska, którymi dzieci zajadały się w sali. Na zakończenie spotkania Pani Jesień wręczyła dla każdej grupy zadanie do wykonania. Innym wydarzeniem upamiętniającym ten dzień była sesja zdjęciowa studia Foto Gama.

To był wyjątkowy i niezapomniany dzień, który dostarczył milusińskim wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Mamy nadzieję, że przedszkolaki będą mogły poprzez spacery podziwiać jeszcze długo naszą polską złotą jesień.

                                                                      K. Dziedzic, M. Misiak

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ: