PSZCZÓŁKI W CENTRUM NAUKI I ZABAWY EU – GENIUSZ

We wtorek , 29 czerwca  2021 r.  dzieci z grupy PSZCZÓŁKI radośnie spędziły czas w Centrum Nauki i Zabawy Eu-Geniusz.
Dzieci ledwie przekroczyły próg sali zabaw, zaraz zniknęły  – wspinały się,  biegały, zjeżdżały, kąpały w basenie z kulkami… zabawom nie było końca.
Niezwykłą frajdą okazały się kreatywne warsztaty z robienia SLIMÓW. Każdy samodzielnie zrobił zabawkę według własnych pomysłów. Dzieci je ugniatały, rozciągały, robiły bańki. Na zakończenie każdy zabrał swojego slima do domu.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola na obiad.

E. Zmysłowska, P. Podleśna