DZIEŃ MAMY I TATY U BIEDRONEK

Kochana Mamo, Kochany Tato
dzisiaj dziękować chcemy Wam za to,
że nas kochacie, że o nas dbacie
i wszystkie psoty nam wybaczacie.

Mama i Tata to słowa, które oznaczają miłość, dobro, ciepło rodzinne i szczęście. Rodzice są najważniejszymi osobami w życiu każdego dziecka. Rodzic obdarowuje swoje dziecko ogromem miłości, zaspakaja jego potrzeby, zapewnia bezpieczeństwo, stwarza warunki do wszechstronnego rozwoju. Zawsze potrafi zrozumieć swoją pociechę i wszystko zrobić dla niej.
Doceniając rolę rodziców w życiu naszych dzieci postanowiliśmy podziękować im za ich trud i starania.

Dnia 27.05.2021r została zorganizowana uroczystość przedszkolna z okazji  Dnia Mamy i Taty – online. Dzieci zaprezentowały program artystyczny: wiersze, piosenki, tance oraz życzenia dla kochanych rodziców. Dopełnieniem były upominki wcześniej przygotowane przez dzieci.

Atmosfera uroczystości była podniosła i serdeczna.

E. Bystrzycka, M. Misiak