SADZONKA DLA MAMY I TATY WYKONANA PRZEZ JEŻYKI

Maj to miesiąc wyjątkowy z wielu powodów. Pełnia wiosny, i przyroda, która budzi się do życia… Słońce, kwitnące drzewa, coraz cieplejsze i dłuższe dni dodają nam energii i chęci do działania. Maj to również miesiąc wszystkich Mam. Już za tydzień obchodzić będziemy Dzień Matki. To doskonała okazja, by pokazać naszym Mamom jak bardzo je kochamy. Jednak jak sprawić, by ten dzień był wyjątkowy?
Jeżyki postanowiły przygotować dla swoich Rodziców prezenty, by w ten sposób wyrazić swoja wdzięczność za trud wychowania.

Realizując kolejne, ostatnie już zadanie w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym pt. „Kreatywny Przedszkolak, Kreatywne Dziecko” Jeżyki posadziły dla swojej Mamy i Taty pachnącą mięte. Każdy prezent, w który włoży się nieco wysiłku, a przede wszystkim ogrom serca, potrafi ucieszyć najbardziej.

Głównym celem projektu przez cały rok szkolny było uruchamianie twórczości dzieci, by potrafiły zrobić „coś z niczego”. Miło nam było realizować tak kreatywny projekt.

S. Wojnowska, S. Kosior