,,ALICJA – ONLINE” INTERAKTYWNE SPOTKANIE Z BAJKĄ

Dnia 21.04.2021r. (środa) dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w interaktywnym spotkaniu z bajką ,,Alicja online”
W spektaklu świat filmu łączył się ze światem teatru. Występowała grupa aktorów, artystów cyrkowych i akrobatów. Z wielkim zaciekawieniem dzieci obserwowały pokaz ognia (sceny z Kapelusznikiem), taniec na podwieszanej szarfie (Alicja), bańki mydlane (Gąsiennica), balony (Marcowy Zając) oraz lodowe show (Królowa Kier).
Widzowie aktywnie brali udział w przedstawieniu śpiewając, tańcząc i uczestnicząc w grze planszowej. Atrakcją było również oglądanie fragmentu, przez magiczne okulary.
Przedszkolaki oglądały przedstawienie z zainteresowaniem, pełne różnych emocji: radości, zdziwienia, zdumienia…

Małgorzata Krupa, Emilia Truszkowska

ZAJĄCZKI