JEŻYKI W KONKURSACH

W ostatnim czasie przedszkolaki z grupy Jeżyki wzięły udział w wielu konkursach plastycznych. Malowanie to zabawa i przyjemne zajęcie dla dzieci, które wspomaga rozwój kreatywności. Jeśli taka aktywność połączona jest z konkursem,  pozwala dziecku na poczucie odpowiedzialności za swoja pracę.

Jesteśmy dumne z naszych Jeżyków za odwagę, piękne prace, pomysł, samodzielność wykonania oraz kreatywność.

Miło nam poinformować, iż Tymoteusz Steć dostał wyróżnienie w konkursie pt. „Moja ulubiona postać z bajki” a pisanka Zofii Filipowicz w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Palmę i Pisankę Wielkanocną została zakwalifikowana do kolejnego wojewódzkiego etapu konkursu.

Poniżej prezentujemy prace Jeżyków w poszczególnych konkursach:

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY pt. „Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima”: uczestnicy – Tymoteusz Steć, Mateusz Wiśniewski.

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS PLASTYCZNY  pt. „Moja ulubiona postać z bajki”: uczestnicy- Kaspian Stawiarczyk, Tymoteusz Steć.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY pt. „Żyj z przyrodą w zgodzie”: uczestnicy – Nina Chłopaś, Maria Marzęda, Szymon Sztejnbis.

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS PLASTYCZNY pt. „Kartka Wielkanocna”: uczestnicy – Nina Chłopaś, Maja Koc, Kaspian Stawiarczyk.

II WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY NA PALMĘ I PISANKĘ WIELKANOCNĄ: uczestnicy – Karolina Drożniak, Zofia Filipowicz, Paula Grzesiuk, Maria Marzęda, Szymon Sztejnbis, Weronika Wadowska.

KONKURS WIELKANOCNY pt. „Najpiękniejsze jajeczko wielkanocne”: uczestnicy – Michalina Szwaczkiewicz, Nadia Zyga.

V EDYCJA MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO O TEMATYCE EKOLOGICZNEJ pt. ” „Ekologiczne drzewo” uczestnik: Dagmara Bloch

KONKURS PLASTYCZNY pt. „Sensoryczne Samogłoski” uczestnicy: Hanna Sputo, Kacper Suchodolski, Jakub Bordzoł, Oskar Wlazły

KONKURS PLASTYCZNY pt. „Mój wymarzony dom” uczestnicy: Igor Firlej, Hanna Wójtowicz

UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW I NAGRÓD

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY SUKCESÓW, POMYSŁÓW. DZIĘKUJEMY DZIECIOM ZA OGROMNE ZAANGAŻOWANIE I TWÓRCZĄ PRACĘ.

S. Wojnowska, S. Kosior