DZIEŃ KOBIET 2021 – JEŻYKI

Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest 8 marca. W tym dniu wszyscy chłopcy są dżentelmenami i swoim koleżankom, paniom w przedszkolu oraz mamom składają życzenia i sprawiają wiele radości.

Tego dnia specjalnie dla naszych dziewczynek z grupy chłopcy wraz z Paniami zorganizowali wybory Mini Miss. W skład Jury wchodzili wszyscy chłopcy z grupy: Kubuś, Igor, Kaspian, Szymon, Mateusz, Kacper, Tymek, Franek.

Pierwsza konkurencja nosiła tytuł: „Na wybiegu”. Zadaniem dziewczynek było  przejście  po czerwonym dywanie i z gracją i wdziękiem zaprezentowanie się jurorom.

Kolejne zadanie to konkurencja na „Najbardziej Roześmianą Miss” –Każda z dziewczynek musiała zaprezentować jak się śmieje, w kilku kategoriach: śmiech po cichutku, głośny śmiech, śmiech czarownicy i oczywiście śmiech królewny.

„Miss Równowagi” – to kolejna dyscyplina, polegająca na tym, która z kandydatek najdłużej potrafiła stać na jednej nodze.

„Najbardziej Rozskakana Miss” – w tej zabawie chłopcy sprawdzali, która kandydatka na Miss, potrafi najwyżej i najdłużej skakać.

Był również konkurs na „Miss Najdłuższego Kucyka” – JURY, musiało za pomocą miarki zmierzyć dziewczynkom ich włosy.

Kolejna konkurencja to „Najbardziej Rozśpiewana i Roztańczona Miss” – tym razem dziewczynki śpiewały samodzielnie, parami lub grupowo. „Miss Zgadywanek” – dla naszych małych kandydatek przygotowałyśmy zgadywanki. „Miss Szybkości i Zwinności” – tu kandydatki musiały wykazać się umiejętnością szybkiej reakcji.

Każda z dziewczynek zdobyła dużo plusów od naszych chłopców za piękne występy. Wszystkie kandydatki zostały ukoronowane, nagrodzone i wszystkie zostały Miss w różnych konkurencjach. Następnie mali panowie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „Sto lat” i wręczyli piękne prezenty.

Na zakończenie dziewczynki wręczyły chłopcom drobny upominek jako podziękowanie za wspaniałą zabawę. Wspólna zabawa dostarczyła całej grupie wiele wrażeń i radości. Z pewnością pozostanie na długo w pamięci dzieci.

S. Wojnowska