„MAGICZNA SZKOŁA” CZYLI POKAZ KUGLARSTWA, MAGII I SZTUCZEK CYRKOWYCH

Dzień 2 marca okazał się być „magicznym dniem” dla naszego przedszkola. Odwiedzili nas bowiem animatorzy z Lubartowskiego Ośrodka Kultury, którzy przenieśli zgromadzonych widzów w świat iluzji, magii i dobrej rozrywki. Inicjatywa „Magiczna Szkoła” to niezwykły pokaz łączący sztuczki cyrkowe, kuglarstwo i magię. Spotkanie odbyło się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz zgodnie z reżimem sanitarnym.

Podczas pokazu dzieci miały okazję zobaczyć niezwykłe sztuczki oraz magiczne rekwizyty, poćwiczyć nietypowe umiejętności. Wszystkie sztuczki magiczne wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków, „ochom” i „achom” nie było końca.

Dziękujemy Lubartowskiemu Ośrodkowi Kultury za możliwość skorzystania z niezwykłej inicjatywy, która na długo pozostanie we wspomnieniach przedszkolaków.

S. Wojnowska

GRUPA JEŻYKI