DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE PSZCZÓŁEK

,,Mieć babcię i dziadka to znaczy mieć słońce i gwiazdki do spania, i całus w kieszonce”…. te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 10 lutego 2021 r. w grupie „Pszczółek”Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanym programie artystycznym wnuki wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Z powodu pandemii dzieci składały życzenia swoim babciom i dziadkom w formie on – line.

Składamy wyrazy podziękowania  Panu Kubie Sowa za pomoc w nagraniu występów dzieci.

Elżbieta Zmysłowska, Paulina Podleśna