DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MISIE

Pragnąc podkreślić jak ważną rolę pełnią Babcie i Dziadkowie w życiu dzieci, przedszkolaki z grupy Misie wierszem, piosenką i tańcem złożyły najbliższym gorące, płynące z głębi serc życzenia. W tym roku, w związku z sytuacją epidemiczną Babcie i Dziadkowie w nieco innej formie (zdalnej) mają okazję wysłuchać i obejrzeć występ swoich wnucząt, ale należy podkreślić, że dziecięce przygotowania do uroczystości i w jej trakcie przebiegały z równie dużym zaangażowaniem i entuzjazmem jak w ubiegłych latach.
My również przyłączamy się do wyrecytowanych i wyśpiewanych życzeń życząc Babciom i Dziadkom dużo dobrego zdrowia, miłości i rodzinnego ciepła.

Składamy gorące podziękowania Pani Ewelinie Sz. za nagranie uroczystości i udostępnienie rodzinom dzieci.

Ilona Kożuch, Grażyna Szymona