„BABCIU, DZIADKU – KOCHAMY WAS” – UROCZYSTOŚĆ W GRUPIE LISKÓW

Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno: miłość babci i dziadka. Nic nie jest w stanie zastąpić ciepła i serdeczności, jaką dziadkowie potrafią okazywać swoim wnukom. Są oni dla nich najlepszymi przyjaciółmi. Zawsze mają czas, by ich wysłuchać, a gdy potrzeba służyć pomocą i radą. Dzisiaj, 4-go lutego to wnuki chciały umilić czas wszystkim babciom i dziadkom piosenką i wierszem, chociaż nie mogły ich zaprosić do przedszkola, to występ został nagrany.

Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, krótką inscenizację pt.: „Bajka dla Babci i Dziadka”, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role: Babci, Dziadka, Kota w butach, Lisa Witalisa, Czerwonego Kapturka i wnucząt. Wnuczęta dokazywały i ciągle zamęczały babcię i dziadka swoimi problemami. W wyniku czego babcia rozchorowała się i to ona potrzebowała pomocy. Do akcji wkroczyli: Kot w butach, Lis Witalis i Czerwony Kapturek, którzy zwrócili wnuczętom uwagę, że nie należy zamęczać dziadków lecz im pomóc. Wnuki obiecały, że będą pomagać babci i dziadkowi. Na przeprosiny recytowały wiersze i złożyły życzenia oraz zaśpiewały piosenki.
Nasz występ oglądały Panie dyrektor: Pani dyrektor Iwona Kożuchowska oraz Pani wicedyrektor Pani Beata Guz. Pani dyrektor Iwona Kożuchowska złożyła serdeczne życzenia dla wszystkich babć i dziadków.
Panie pracujące w grupie również składają wszystkim babciom i dziadkom życzenia. W tym trudnym czasie życzymy przede wszystkim zdrowia. Niech zawsze otacza państwa miłość i troska najbliższych. Proszę przyjąć nasze najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności. Niech wszystkie dni w roku będą dla państwa radosne i pełne rodzinnego ciepła, a dobro, którym dzielą się państwo na co dzień z innymi niech zawsze do państwa powraca.

Agnieszka Woźniak