KARNAWAŁ 2021 – LISKI

Karnawał to czas radosnych zabaw. Liski bardzo niecierpliwie wyczekiwały na ten niezwykły dzień, w którym miał się odbyć bal karnawałowy. Przygotowywały się do niego wybierając postacie bajkowe, za które się przebiorą, dekorując salę oraz ozdabiając balowe maski.
W środę, już od rana do grupy przychodziły dzieci przebrane za: Elzę, Spidermana, Policjanta, Złodzieja, Śpiącą Królewnę, Nietoperza, Kota, Rycerza, Zorro, Motylka, Jasminę, Kosmonautę, Wonderwoman, Kosmitę i Geparda. Rozpoznać je było bardzo trudno. Dzieci bawiły się świetnie uczestnicząc we wspólnych tańcach, zabawach oraz konkursach. Prezentowały stroje podczas „Pokazu mody balowej” oraz umiejętności taneczne podczas „Bitwy na taniec”, w której rywalizowali chłopcy z dziewczynkami. Pojedynek był bardzo wyrównany. Jury wydało werdykt o remisie i każde z dzieci w nagrodę dostało balon. Podczas tańców uśmiech nie znikał z ich twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Liski były bardzo szczęśliwe i radosne, że jeszcze długo po zakończonej zabawie opowiadały o swoich wrażeniach.

Agnieszka Woźniak