KARNAWAŁ 2021 – JEŻYKI

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

W środę 27 lutego 2021 r n naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Nieco inny w tym roku, gdyż we względu na panującą pandemię, każda grupa bawiła się w swojej sali.

Już od wejścia na grupę Jeżyki można było wyczuć niecodzienny, wyjątkowy nastrój. Od rana w drzwiach witaliśmy księżniczki, rycerzy, strażaków, policjantów, bohaterów popularnych bajek filmowych w osobach: Elsy, Spidermana, Batmanów itd. Tego dnia każdy przedszkolak przebrany był za swoją ulubioną postać.

Zaraz po śniadaniu, wszyscy byli gotowi do zabawy. Panie z grupy dołożyły wszelkich starań by wystrój sali balowej wprowadzał przedszkolaki w radosny nastrój oraz zachęcał do wspólnej zabawy. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Po wielkiej prezentacji strojów, które okazały się barwne oraz bardzo pomysłowe, rozpoczęły się skoczne i rytmiczne tańce, przeplatane zabawami, konkursami zręcznościowymi. Przy proponowanej muzyce nikt nie mógł się nudzić i narzekać, a dzieci wspólnie ze swoimi paniami bawiły się wyśmienicie. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, przygotowanych przez rodziców naszych przedszkolaków.

Bal karnawałowy dostarczył Jeżykom wielu wrażeń, przyjemnych i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w pamięci.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz poczęstunku.

S. Wojnowska S. Kosior

GALERIA ZDJĘĆ Z BALU KARNAWAŁOWEGO 2021

ZDJĘCIA INDYWIDUALNE

TAŃCE

FOTOBUDKA

POCZĘSTUNEK