JEŻYKI SZYKUJĄ SIĘ DO BALU

Karnawał to wyjątkowa tradycja, przepełniona zabawą i muzyką. Ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, bardzo wyczekiwane przez przedszkolaki. Choć nie jeden bal jeszcze przed dziećmi to jednak każdy pamiętać będą inaczej. Dlatego trzeba należycie przygotować się do niego by mógł być wyjątkowy i niezapomniany.

Jeżyki rozpoczęły swoje działanie od zadbania o wystrój sali. Z talerzyka papierowego, odrobiny kreatywności i pomysłowości, pod okiem swoich pań, dzieci wykonały kolorowe pajace, które ozdobiły wnętrze naszej sali.

Następnie by przygotować się odpowiednio na ten wyjątkowy dzień, przedszkolaki przystąpiły do wykonania masek karnawałowych. Kolorowe farby, odrobina brokatu, kolorowe ozdoby i wyjątkowe przebranie było gotowe.

W międzyczasie na zajęciach z rytmiki Jeżyki trenowały swoje zdolności muzyczno-taneczne by wypaść jak najlepiej na balu.

Ostatnim elementem przygotowań było pompowanie balonów do dekoracji, czym zajęły się już panie pracujące w grupie, chcąc dołożyć wszelkich starań by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Rodziców prosimy o zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

S. Wojnowska, S. Kosior